pbb-man

Просування товарів в інтернеті

Просування товару – поетапне планування і реалізація дій, націлених на створення попиту на ринку з метою стимулювання продажів. Просування товарів в інтернеті – це більш спеціалізований напрямок. Реклама товарів і послуг на ринку передбачає не тільки ретельну підготовку інформаційної політики з розгалуженою системою інструментів, а й грамотну ієрархію виконання робіт. Наша компанія пропонує грамотні рішення по рекламі і просуванню товару і послуг компанії на ринку в Інтернет.

Які методи просування товарів в інтернеті ми пропонуємо

Комплексний інтернет-маркетинг

Відзначимо, що лише комплексна робота гарантує швидке виведення товару на ринок. Чим більше інструментів буде реалізовано в процесі просування товару, тим більше шансів на перемогу. Ось чому не можна обмежуватися одними лише інтернет-технологіями. Ефективна реклама послуг і просування в інтернеті грунтується, як на внутрішніх способах інформаційної активності (корпоративний сайт, блоги, групи в соціальних мережах), так і зовнішніх ресурсах (реклама на радіо, ТБ-реклама, зовнішня реклама).
Але тут дуже важливо розуміти, що кожен з інструментів, будь-то зовнішній, або внутрішній в Мережі Інтернет повинні бути тісно взаємопов’язаними. Припустимо, якщо ви запустили рекламу на радіо, в ролику необхідно вказати, що Клієнт може отримати ряд переваг (наприклад, 10% знижку від участі в акції) лише відправивши заявку на сайті в інтернеті.
Таким чином, ви торкаєтеся всіх каналів просування товару, які залишають після себе слід клієнта у вигляді реальної дії. Коли вдається досягти такої реалізації, просування послуг або рекламу продуктів / товарів на ринку або в тому ж інтернеті можна вважати успішно виконаним без докорів сумління.

SEO-оптимізація інтернет-ресурсу

Ряд заходів, який дозволяє поліпшити видимість вашого сайту в інтернеті. Щоб швидко розкрутити і просунути товар в інтернеті, необхідно просто оптимізувати сайт під пошукові системи. Ми проводимо такі роботи по пошуковому просуванню і оптимізації сайту. Якщо Ви продаєте кондиціонери або бажаєте просунути новий товар у вигляді одягу, тоді одну зі сторінок ресурсу необхідно налаштувати в рамках таких фраз, як: «Продаж кондиціонерів, купити кондиціонер, кондиціонер з установкою» т. д. В результаті, вводячи одну з таких ключових фразв пошуку, у користувача є можливість знайти саме ваш ресурс, якщо він добре оптимізований, заслуживши довіру в пошукових системах. На наш погляд, це один з найбільш ефективних, дієвих і в той же час недорогих методів просування, який ми реалізовуємо в рамках всієї рекламної стратегії.

Проведення спеціальних акцій

Просування товару неможливо без маркетингової складової. При цьому робота інтернет-маркетологів полягає в тому, щоб постійно генерувати ідеї, що сприяють стимуляції збуту продукції. Сюди включають програми лояльності, знижки та багато іншого. Даний вид інтернет-маркетингу слід віднести швидше до продажу. Дуже важливо, щоб користувач зміг отримати таку кількість привілеїв у вигляді переваг, які він не зміг би отримати у ваших конкурентів. Тоді у нього просто не залишиться шансів. Ви залишитеся у виграші. Клієнт звернеться до вас.

SERM – управління репутацією компанії в інтернеті

Коли компанія або її товар виходить на ринок, про них починають говорити. В інтернеті формуються ресурси, де будь-який користувач може залишити відгуки про товар і його властивості. Такі міні-спільноти у вигляді окремих груп і формують об’єктивну оцінку про ефективність вашої діяльності. Ви можете або контролювати дане співтовариство думок, або пустити весь процес на самоплив. Ми дотримуємося і схиляємося більше до першого варіанту, пропонуючи його реалізацію, а також контроль в процесі проведення всієї рекламної кампанії. Суть полягає в тому, щоб зрозуміти, яким клієнти хочуть бачити товар і його творця. Таким чином, ви удосконалюєте свою пропозицію і робите її більш ідеальною без додаткових витрат.

SMM – просування товару компанії в соціальних мережах

Якщо Вашого товару немає в соціальних мережах, ви навіть собі не уявляєте, яку величезну частку ринку втрачаєте. Ми здійснюємо ряд дій по забезпеченню видимості і просування товару в соціальних мережах. Це неймовірно крутий інструмент. Особливо, якщо мова йде про продаж одягу, годинників, інших продуктів, ключовою аудиторією яких є молодь. У більшості фірм ключова аудиторія – це саме користувачі соціальних мереж. Багато фірм навіть не створює інтернет-сторінки, просуваючи послуги виключно за допомогою соціальних мереж.

Які дії ми проводимо по просуванню товарів і послуг

 • Пошукове просування сайту. Ми зробимо максимум зусиль, щоб сайт почав продавати. Гармонійна взаємодія спеціальних стимулюючих заходів і реалізація інструментів – ключове правило успіху. Всі інструменти повинні взаємодоповнювати один одного. Сайт бере на себе відповідальну функцію прийому відвідувачів і від того, наскільки якісно і грамотно він зроблений буде залежати вся концепція реклами товарів.
 • Підключення рекламних інструментів. Існує безліч інструментів і каналів збуту товару в Мережі. Контекстна, банерна, медійна і тізерна реклама дозволяють в лічені години подати товар великій аудиторії, яка проводить пошук і цікавиться відповідною пропозицією. В результаті, перші клієнти і продажі почнуться вже через деякий час після запуску рекламної кампанії.
 • Соціальні мережі, як один з найважливіших інструментів просування товарів на ринок. Нехтування цим видом інтернет-маркетингу просто катастрофічно може відбитися на бізнесі. З огляду на всі верстви і групи населення, віртуальні мережі підходять для просування більшості товарів і послуг. Ми пропонуємо комплексне просування в соціальних мережах (Facebook, Instagram).

Якщо Ви хочете більш докладно дізнатися про розробку інтернет-магазину, як головного інструменту продажів товарів в інтернеті, тоді вам сюди.
Потрібно прорекламувати товар чи просунути його в інтернеті? Звертайтеся зараз!

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button