Просування товарів в інтернеті


Просування товарів в інтернеті

Просування товару - поетапне планування і реалізація дій, націлених на створення попиту на ринку з метою стимулювання продажів. Просування товарів в інтернеті - це більш спеціалізований напрямок. Реклама товарів і послуг на ринку передбачає не тільки ретельну підготовку інформаційної політики з розгалуженою системою інструментів, а й грамотну ієрархію виконання робіт. Наша компанія пропонує грамотні рішення по рекламі і просуванню товару і послуг компанії на ринку в Інтернет.

Які методи просування товарів в інтернеті ми пропонуємо

Комплексний інтернет-маркетинг

Відзначимо, що лише комплексна робота гарантує швидке виведення товару на ринок. Чим більше інструментів буде реалізовано в процесі просування товару, тим більше шансів на перемогу. Ось чому не можна обмежуватися одними лише інтернет-технологіями. Ефективна реклама послуг і просування в інтернеті грунтується, як на внутрішніх способах інформаційної активності (корпоративний сайт, блоги, групи в соціальних мережах), так і зовнішніх ресурсах (реклама на радіо, ТБ-реклама, зовнішня реклама).
Але тут дуже важливо розуміти, що кожен з інструментів, будь-то зовнішній, або внутрішній в Мережі Інтернет повинні бути тісно взаємопов'язаними. Припустимо, якщо ви запустили рекламу на радіо, в ролику необхідно вказати, що Клієнт може отримати ряд переваг (наприклад, 10% знижку від участі в акції) лише відправивши заявку на сайті в інтернеті.
Таким чином, ви торкаєтеся всіх каналів просування товару, які залишають після себе слід клієнта у вигляді реальної дії. Коли вдається досягти такої реалізації, просування послуг або рекламу продуктів / товарів на ринку або в тому ж інтернеті можна вважати успішно виконаним без докорів сумління.

SEO-оптимізація інтернет-ресурсу

Ряд заходів, який дозволяє поліпшити видимість вашого сайту в інтернеті. Щоб швидко розкрутити і просунути товар в інтернеті, необхідно просто оптимізувати сайт під пошукові системи. Ми проводимо такі роботи по пошуковому просуванню і оптимізації сайту. Якщо Ви продаєте кондиціонери або бажаєте просунути новий товар у вигляді одягу, тоді одну зі сторінок ресурсу необхідно налаштувати в рамках таких фраз, як: «Продаж кондиціонерів, купити кондиціонер, кондиціонер з установкою» т. д. В результаті, вводячи одну з таких ключових фразв пошуку, у користувача є можливість знайти саме ваш ресурс, якщо він добре оптимізований, заслуживши довіру в пошукових системах. На наш погляд, це один з найбільш ефективних, дієвих і в той же час недорогих методів просування, який ми реалізовуємо в рамках всієї рекламної стратегії.

Проведення спеціальних акцій

Просування товару неможливо без маркетингової складової. При цьому робота інтернет-маркетологів полягає в тому, щоб постійно генерувати ідеї, що сприяють стимуляції збуту продукції. Сюди включають програми лояльності, знижки та багато іншого. Даний вид інтернет-маркетингу слід віднести швидше до продажу. Дуже важливо, щоб користувач зміг отримати таку кількість привілеїв у вигляді переваг, які він не зміг би отримати у ваших конкурентів. Тоді у нього просто не залишиться шансів. Ви залишитеся у виграші. Клієнт звернеться до вас.

SERM - управління репутацією компанії в інтернеті

Коли компанія або її товар виходить на ринок, про них починають говорити. В інтернеті формуються ресурси, де будь-який користувач може залишити відгуки про товар і його властивості. Такі міні-спільноти у вигляді окремих груп і формують об'єктивну оцінку про ефективність вашої діяльності. Ви можете або контролювати дане співтовариство думок, або пустити весь процес на самоплив. Ми дотримуємося і схиляємося більше до першого варіанту, пропонуючи його реалізацію, а також контроль в процесі проведення всієї рекламної кампанії. Суть полягає в тому, щоб зрозуміти, яким клієнти хочуть бачити товар і його творця. Таким чином, ви удосконалюєте свою пропозицію і робите її більш ідеальною без додаткових витрат.

SMM - просування товару компанії в соціальних мережах

Якщо Вашого товару немає в соціальних мережах, ви навіть собі не уявляєте, яку величезну частку ринку втрачаєте. Ми здійснюємо ряд дій по забезпеченню видимості і просування товару в соціальних мережах. Це неймовірно крутий інструмент. Особливо, якщо мова йде про продаж одягу, годинників, інших продуктів, ключовою аудиторією яких є молодь. У більшості фірм ключова аудиторія - це саме користувачі соціальних мереж. Багато фірм навіть не створює інтернет-сторінки, просуваючи послуги виключно за допомогою соціальних мереж.

Які дії ми проводимо по просуванню товарів і послуг

  • Пошукове просування сайту. Ми зробимо максимум зусиль, щоб сайт почав продавати. Гармонійна взаємодія спеціальних стимулюючих заходів і реалізація інструментів - ключове правило успіху. Всі інструменти повинні взаємодоповнювати один одного. Сайт бере на себе відповідальну функцію прийому відвідувачів і від того, наскільки якісно і грамотно він зроблений буде залежати вся концепція реклами товарів.
  • Підключення рекламних інструментів. Існує безліч інструментів і каналів збуту товару в Мережі. Контекстна, банерна, медійна і тізерна реклама дозволяють в лічені години подати товар великій аудиторії, яка проводить пошук і цікавиться відповідною пропозицією. В результаті, перші клієнти і продажі почнуться вже через деякий час після запуску рекламної кампанії.
  • Соціальні мережі, як один з найважливіших інструментів просування товарів на ринок. Нехтування цим видом інтернет-маркетингу просто катастрофічно може відбитися на бізнесі. З огляду на всі верстви і групи населення, віртуальні мережі підходять для просування більшості товарів і послуг. Ми пропонуємо комплексне просування в соціальних мережах (Facebook, Instagram).

Якщо Ви хочете більш докладно дізнатися про розробку інтернет-магазину, як головного інструменту продажів товарів в інтернеті, тоді вам сюди.
Потрібно вивести товар і просунути його в інтернеті? Звертайтеся зараз!


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення