pbb-man

Як створити SEO стратегію для контенту

SEO та контент йдуть рука об руку, щоб створити сильну стратегію контент-маркетингу, і якщо вам не вистачає одного з аспектів, то ви будете втрачати багато потенційних можливостей. Ось декілька порад, які допоможуть вам скористатися всіма перевагами сильної маркетингової стратегії контенту.

Дізнайтеся, які сторінки найчастіше є точками входу та виходу вашої цільової аудиторії

Найголовніше, що потрібно зробити, перш ніж навіть почати стратегію, – це дослідження. Воно повинно займати достатньо часу, тому що дослідження, яке ви виконуєте, матимуть величезний вплив на формування решти вашої кампанії. Усі стратегії контент-маркетингу починаються з вашої цільової аудиторії. Вивчення сторінок входу і виходу вашої цільової аудиторії означає розуміння їх поведінки, їх сподобань, нелюбові, мотиваторів та інше. Усі ці риси допоможуть вам створити тон для вашої кампанії, а також допомагати вам зрозуміти, як, куди і коли доставляти вміст. Простіше кажучи, створення взаємин із вашою аудиторією за допомогою вмісту є ключовою особливістю стратегії побудови якісного контенту.

Реалістичні цілі є великими мотиваторами

Отже, у вас є думка аудиторії, чудово! Наступним кроком буде створення чіткого плану цілей, які ви хочете досягти за допомогою контент-маркетингової стратегії. Ці цілі мають бути повністю адаптовані до вашої кампанії, однак деякі приклади можуть бути загальними для багатьох стратегій. Для прикладу “збільшити за 6 місяців рівень трафіку на 300%”. Цілі – це чіткі мотиватори, які допоможуть вашій команді стежити і рухатись у правильному напрямку.

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є ключовою частиною буквально будь-якої кампанії в галузі оптимізації для пошукових систем, тому її потрібно ретельно продумати при впровадженні у ваш вміст. Якщо ви працюєте в галузі електронної комерції, то вам доведеться ще більше зосередитися на цьому. Популярним інструментом, який використовується для дослідження ключових слів, є SEMrush, але існує безліч інших інструментів, таких як KWFinder, які також чудово працюють. Я використовую інструмент підбору ключових слів в Google ADS. Ввівши один або кілька запитів, ви отримаєте цілий набір подібних запитів з зазначеною частотою їх виклику. Більш детально про анатомію ключових запитів читайте тут.

Грамотно побудована SEO стратегія контенту дозволить вам привернути увагу відвідувачів, зацікавити їх, а в кінцевому підсумку, збільшити продажі на вашому сайті.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button