pbb-man

Чому я не можу знайти свою компанію на Картах Google?

Люди шукають вашу компанію в Google. Якщо люди шукають ваш тип бізнесу, а ви не відображаєтеся в помітному «3-Pack» Google, ваші шанси бути вибраним серед списку компаній не такі великі. Google Local 3-Pack відображає три адреси Google My Business з усіх місць бізнесу на Картах Google. Отже, якщо вашої компанії немає в Google Maps, вона завідомо не відображатиметься в Google Local 3-Pack.

Якщо ви не можете знайти запис своєї компанії на Картах Google, ознайомтеся з причинами, чому інформація про неї може не показуватися.

Ваша компанія отримала нову адресу

Якщо ви нещодавно змінили місцезнаходження компанії, обов’язково у своєму обліковому записі Google Мій бізнес змініть адресу. Це найпростіше , що ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш запис отримає своє місце на Картах Google. Якщо ви оновлюєте свою адресу, Google захоче підтвердити її електронною поштою, звичайною поштою або телефоном. Якщо ви виберете звичайну пошту, ви отримаєте листівку з кодом підтвердження. Після введення коду адреса вашої компанії буде оновлена. Інші два варіанти працюють так само і швидше. Отже, ви можете вибрати один із цих способів.

Вашу компанію в Google My Business призупинено

Якщо ваш запис про компанію в Google Мій бізнес призупинено через проблеми з якістю, ваш запис не відображатиметься на Картах Google. Це може статися з кількох причин. Якщо ви оновили свою адресу та чекаєте на підтвердження або якщо Google сумнівається в місцезнаходженні вашої компанії та хоче підтверджуюче фото, ваш запис може бути призупинено. У вас також можуть виникнути проблеми, якщо Google помітить, що ви зловживаєте в назві свого Google Мій бізнес ключовими словами. Щойно ви помітите, що ваш запис про компанію призупинено, зв’яжіться зі службою підтримки Google, щоб отримати допомогу в тому, щоб відновити та запустити вашу компанію в Google Мій бізнес. Навіть один день поза мережею – це багато.

У вашому записі відсутні вкладки категорії

Google використовує теги категорій, щоб допомогти вашому бізнесу привернути більше уваги на Картах Google. Це мітки, які можуть допомогти вказати тип вашого бізнесу. Ви можете вибрати основну категорію, яка визначає масштаби вашого бізнесу. ви також можете додати спеціальні теги, які вказують на певні послуги, які ви пропонуєте. Без цих тегів ваш запис може бути невидимим.

Чому я не можу знайти свою компанію на Картах Google

Ви неправильно вказали бізнес-категорію компанії

Можливо, ви вибрали категорії, але вони неправильні. Коли це станеться, ви не відображатиметеся в Google Мій бізнес. Хоча перша категорія бізнесу має найкраще відповідати вашому бізнесу, вибирайте другу, лише якщо це має сенс і відповідає вашому бізнесу. Ви не повинні додавати другу категорію лише заради двох, оскільки це може завдати вам шкоди в довгостроковій перспективі.

Поганий досвід веб-сайту

Якщо у вас погано розроблений веб-сайт, Google, швидше за все, не відображатиме інформацію про ваш бізнес у Google My Business у пакеті карт. Алгоритм Google не любить веб-сайти зі спамом, веб-сайти, які не зручні для мобільних пристроїв, і веб-сайти з поганим кодом. Він також не прихильник веб-сайтів, які надто довго завантажуються, і веб-сайтів, які були зламані. Якщо ви хочете отримати рейтинг на Картах Google, вам потрібен належним чином оптимізований веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, який швидко завантажується.

Ви ділите офісне приміщення з іншою компанією

Якщо ви ділитеся офісним приміщенням з іншою компанією, це може спричинити певні проблеми з Google Maps. Google не прихильник зв’язування однієї адреси з кількома компаніями. Ви можете виправити це, додавши до своєї адреси номер офісу. Якщо з якоїсь причини ви не можете додати номер офісу, зв’яжіться з Google і дізнайтеся, як вони можуть допомогти вам потрапити на карту… буквально.

Неправильна бізнес-інформація

Переконайтеся, що ваша бізнес-інформація є саме такою, якою вона має бути до найдрібніших деталей. Ще раз перевірте правильність телефону та адресу вашої компанії, час роботи.

У вас є фальшиві відгуки або відгуки зі спамом

Якщо у вас багато фальшивих 5-зіркових відгуків Google, не очікуйте, що Google відобразить дані про ваш бізнес у Google Maps. Заохочуйте реальних клієнтів залишати вам справжні відгуки в Google. Один “законний” відгук від щасливого клієнта краще, ніж 10 від людей, які залишають вам фальшиві відгуки з-за меж вашого регіону. Google може помітити підробку та зберегти ваше оголошення далеко від того місця, де воно повинно бути. Також важливо належним чином працювати з негативними відгуками.

Не оновлена інформація про компанію

З тих чи інших причин ви можете забути оновити інформацію про свою компанію, але як тільки ви помітите, що вашої інформації немає на Картах Google, ви зробите це швидко! Google не любить показувати інформацію, що ніколи не оновлюється. Переконайтеся, що ваш запис у Google Мій бізнес заповнено та ви регулярно завантажуєте новий вміст. Крім того, це показує вашим потенційним клієнтам, що ви берете активну участь у підтримці свого акаунту та бізнесу в актуальному стані.

Знайте свою географію

Якщо фізична адреса вашого підприємства не входить до регіону, який Google вважає місцевим ринком, ваша компанія не відображатиметься на Картах Google, коли люди шукатимуть у цьому регіоні. Чим більше відстань між вашою компанією та географічним розташуванням, яке використовує особа, тим менша ймовірність того, що ви з’явиться на Картах Google.

Ваші дані про компанію в Google Мій бізнес безкоштовні – скористайтеся всіма перевагами

Майте на увазі, що ваш запис про компанію в Google Мій бізнес є абсолютно безкоштовним. Щоб оновити інформацію про компанію та зібрати кілька відгуків від задоволених клієнтів, знадобиться лише кілька хвилин. Щойно це буде зроблено, ваша інформація про компанію з’явиться в Google Картах. Пам’ятайте, що варто спонукати клієнтів залишати відгуки, часто оновлюйте свій акаунт новими зображеннями та оновленнями статусу, та забезпечте своїм користувачам гарний досвід.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button