pbb-man

Чому необхідне просування сайту і коли розкрутка не потрібна?

Рідко хто в наш час не користується інтернетом, він впевнено і надовго увійшов в наше життя. Більшість компаній створили свої сайти, а значить, вони зрозуміли, що сайт – це офіс в мережі, який працює цілодобово, і в який за лічені секунди можна потрапити з будь-якої точки Землі. Сайт – це візитна картка будь-якої компанії, на якій надана вся вичерпна інформація про діяльність фірми, її товари або послуги. Також тут можна побачити фотографії зразків продукції, а також ознайомитися з цінами. І тому виготовлення сайту є досить серйозним процесом, до нього потрібно підходити з повною мірою відповідальності, продумуючи кожну деталь.

Отже, ви зрозуміли, що вашій компанії необхідний свій сайт, щоб більш ефективно управляти своїм бізнесом. Однак хто займеться його створенням? Зараз існує безліч фірм і приватних осіб, які пропонують свої послуги в створенні інтернет-ресурсів різної складності та напрямку. Як не помилитися, і вибрати найбільш надійного виконавця? Кинувшись на рекламу, де обіцяють створити для вас сайт всього за тисячу гривень, можна після підписання договору отримати рахунок в рази більше. Можна також скористатися послугами великої компанії-розробника, але, як правило, такі компанії встановлюють стандартні ціни на будь-які сайти. Зараз можна знайти багато пропозицій від приватних осіб.

Не секрет, що серед них є дуже багато порядних і талановитих людей. Але ж може виявитися, що ваш виконавець захворів, і вам доведеться чекати, коли він одужає. Можна, звичайно, скористатися рекомендацією друзів або знайомих і замовити інтернет-ресурс у хорошого фрілансера, який виконає роботу якісно і недорого. Однак якщо ви не хочете ризикувати навіть невеликими грошима, зверніться в дизайн-студію. Ціни у них можуть бути різні, і сама вартість виготовлення сайту буде залежати від того, що ви хочете отримати від свого віртуального офісу.

Для того, щоб залучити якомога більшу кількість відвідувачів, проводять пошукове просування сайту. Для кожного інтернет-ресурсу розробляється своя методика і стратегія, що залежить від цілей компанії, відвідуваності сайту, від активності конкурентів і т.п. Вартість просування сайту може бути також різною, і залежить вона від масштабності проведених робіт. Як правило, просування сайту займає, в середньому до шести місяців. Після того, як ваш інтернет-ресурс буде виведений в першу десятку, потрібно буде щомісяця проводити оплату за утримання сайту на перших позиціях. Сенс цієї роботи полягає в тому, що клієнт, ввівши в запит потрібні пошукові слова, повинен побачити в числі перших саме ваш сайт.
Ви можете зайнятися просуванням свого сайту самі, але, не маючи певного досвіду, ваші спроби будуть безглуздими. Тому все ж краще звернутися до професіоналів.
Ви повинні розуміти, що SEO це складна послуга, яка вимагає часу і витрат кваліфікованих фахівців. Треба розуміти, що в бізнесі необхідно постійно вкладати в розвиток продажів.

Вам не потрібно просування,

 • Якщо ви не можете і не хочете покращувати свій сайт і допрацьовувати його. Не варто думати, що Ви зможете просунути сайт, не зробивши необхідних доробок.
 • Якщо ви збираєтеся покладатися тільки на системи автоматичного просування. Не варто думати, що будь-яка автоматизована система зможе зробити за Вас будь-які роботи по сайту. Просування сайту – це лише комплексна робота. На даний момент не існує жодного супер агрегатора, який зробить за Вас роботу, напише тексти, оптимізує сайт і т.п.
 • Якщо ви хочете отримати швидкий результат за 1-2 місяці. Офіційно, пошукова система переіндексує сайт мінімум через 2 місяці, тому одного місяця не вистачить на повноцінну оптимізацію сайту, тому що пошукові системи не встигнуть проіндексувати сайт. Мінімум 3 місяці – саме стільки часу необхідно, щоб провести на веб-ресурсі необхідні роботи, які потім проіндексує пошукова система. Якщо у вас молодий сайт, то термін попадання в ТОП буде в рази більше.
 • Якщо ваш сайт зроблений фрілансером за 500 грн на шаблонному дизайні і не представляє цінності для користувачів, такий сайт не вийде просунути. Адже якщо Ваш сайт зробили за дешево, це означає, що зробили ресурс, який не підходить для просування, тому що тільки якісні сайти гідні потрапити в ТОП пошукових систем.
 • Якщо ви хочете безкоштовно просунути сайт з оплатою за фактом, можна тільки поспівчувати. Жодна SEO-компанія не буде працювати собі в мінус, навіть якщо хтось погодиться, то це просто лохотрон. Чому ж в мінус? Все дуже просто, для ефективного просування необхідно провести безліч витрат: витрата кваліфікованих SEO фахівців (над одним проектом працює мінімум троє спеціалістів: SEO спеціаліст, копірайтер, програміст), витрати на зовнішню оптимізацію (написання унікальних статей, аналіз вашої тематики і т.д.) і безліч інших витрат.

Важливо знати

На даний момент на ринку SEO не існує послуги “Оплата за фактом“. Все це лише рекламний трюк при якому ви платите набагато більше, ніж за стандартну послугу по просуванню сайту.

Зверніть увагу

Якщо у Вас є супер унікальний товар або послуга, на які відсутній попит в інтернеті, то такий проект дійсно не варто просувати в пошукових системах. Однак, можна спробувати створити в інтернеті попит на нестандартний товар або послугу (але не за допомогою звичайних методів просування).

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button