Новини

Завершено роботу по редизайну власного сайту. Сайт переведено на оновлену систему керування, змінено дизайн з дотриманням кольорової гами.

Google-ShoppingНещодавно на сайті «The Wall Street Journal» з'явилася інформація про те, що невдовзі Google додасть кнопку покупки товару в результати пошукової видачі. Дотепер сервіс Google Shopping направляв покупців на сайти продавців через посилання на сторінках результатів пошуку, нагадує видання...

З року в рік зростає кількість користувачів, які для доступу в Інтернет використовують мобільні пристрої. Тому правильне і швидке відображення сайтів в мобільних версіях стає все більш актуальним.

До 29.09.2013 в середньмо на 50 відсотків знижені ціни на реєстрацію доменів в зонах com.ua, lviv.ua, biz, org, net, in.

На прохання організаторів міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді "Мій рідний край" сайт конкурсу буде підтримуватися та наповнюватися безкоштовно.

Закінчено роботу над сайтом фірми "Буг", що займається виробництвом та реалізацією керамічних горщиків для квітів, сувенірів та інших виробів з кераміки.

Зусилля, прикладені для просування сайту, належним чином оцінив Google. Сайт зайняв місце в ТОП-10 за основними ключовими словами "створення сайтів" та "просування сайтів".

Фірма "Пулик та партнери", що займається реставрацією львівських брам, в січні цього року замовила новий сайт, який би повною мірою відображав діяльність фірми та відповідав вимогам сьогоднішнього дня. Це вже третій проект цієї фірми.