• Головна
  • Сітка рабиця для огорожі і не тільки

Сітка рабиця для огорожі і не тільки


Компанія «Укрполмет» є виробником різного роду металевих конструкцій, в тому числі сітки рабиці для огорожі - одного з найбільш затребуваних на сьогоднішній день різновидів металопродукції. При виробництві сітки рабиці компанія строго дотримується встановлених ГОСТів і використовує тільки найсучасніше обладнання та якісні матеріали.
Сітка рабиця, як і верстат для її виробництва, були винайдені ще в дев'ятнадцятому столітті німецьким інженером Карлом Рабіцем, на честь якого матеріал і отримав свою назву. Спочатку сітка застосовувалася тільки для зміцнення штукатурного шару при будівництві будинків. В даний час рабицю широко використовують у побуті, дорожньому будівництві, а також в різних промислових галузях.
Сітка рабиця виготовляється з низьковуглецевого дроту різного діаметру і з різним калібром осередків. Для забезпечення антикорозійного захисту в процесі виробництва дріт може покриватися оцинкуванням або полімерним покриттям. Випускається також сітка з нержавіючої сталі без додаткового антикорозійного захисту. Останній різновид матеріалу відмінно підходить для використання в умовах агресивних середовищ. Вартість сітки залежить від типу дроту і виду антикорозійного покриття.Ознайомитися з пропозицією можна на сайті підприємства http://ukrpolmet.com.ua
Компанія «Укрполмет» реалізує сітку рабицю будь-яких різновидів. У нас ви без зусиль знайдете матеріал, що оптимально підходить саме для вирішення ваших завдань. Ми пропонуємо своїм замовникам не тільки високу якість, обумовлену суворим дотриманням ГОСТів та використанням сучасного обладнання, а й дуже вигідні ціни на всі види сітки-рабиці.
У будівництві найчастіше, як втім, і в ремонті, застосовується оцинкована сітка рабиця. Така сітка ідеально служить навіть при контакті з агресивними середовищами, все це завдяки високій її опірності до корозії. Випускається сітка рабиця вельми широкого діапазону за розмірами комірки і по діаметру дроту.
Сітка рабиця застосовується в будівництві при армуванні штукатурних покриттів і наливних підлог. Для даних завдань найбільше підійде придбання сітки кладочної , тобто не оцинкованої, без всякого захисного покриття. У випадку, коли рабиця купується не для будівельних завдань, а для застосування в господарстві, наприклад, щоб зробити кроликам або іншим маленьким тваринам клітки, то згодиться саме оцинкована рабиця дрібного вічка.
Для встановлення огорожі з сітки теж краще взяти оцинковану рабицю, але вже з великим вічком.
Компанія «Укрполмет» продає багато типорозмірів сітки рабиці для огорожі: і з різним покриттям, і з різним зовнішнім кольоровим виконанням. Вибирайте будь-яку – декоруйте свою ділянку на свій розсуд, як вам захочеться.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення