• Головна
  • Пасажирські перевезення і оренда автобусів

Пасажирські перевезення і оренда автобусів


Компанія «Калина-туртранс» - це фірма, яка здійснює пасажирські перевезення в Україні вже багато років. За час роботи ми стали відповідальним партнером і надійним виконавцем. Великий досвід роботи дозволяє нам надавати клієнтам послуги високої якості. Компанія співпрацює як з приватними клієнтами, так і з юридичними організаціями.
«Калина-туртранс» здійснює також перевезення туристів, яке можна замовити на сайті компанії http://www.kalyna-tour.lviv.ua
Туристичні поїздки зовсім не зобов'язані бути стандартними, строго регламентованими і обов'язковими. Ви можете замовити мікроавтобус і прокласти власний маршрут. Компанія із задоволенням прийме замовлення автобуса, що надійшло як від компаній і приватних осіб, так і від туристичних агентств.
Фірма пропонує такі послуги як оренда туристичних автобусів різних видів або оренда автобуса з водієм. У автопарку Ви знайдете комфортабельні і сучасні автобуси, оснащені всім необхідним, щоб створити в поїздці відчуття затишку. Компанія постійно вдосконалює і розвиває якість своїх послуг, щоб забезпечувати належні перевезення пасажирів на будь-які відстані.
Така послуга, як оренда мікроавтобуса, незамінна для організації виїзних семінарів, і корпоративного відпочинку. Вона забезпечить своєчасне прибуття всіх співробітників компанії на місце, дозволить приємно відпочити і поспілкуватися в дорозі. Крім цього, транспортна фірма пропонує послугу щоденного підвезення робітників.
Замовивши мікроавтобус чи автобус на торжество, можна більше не хвилюватися про комфортну поїздку гостей, про своєчасність їх приїзду в усі намічені пункти, тим більше що мається на увазі замовлення мікроавтобуса з водієм, прекрасно знаючим місто, і здатним вибрати оптимальний маршрут. При необхідності можна замовити дві машини або одночасно.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення