• Головна
  • Курси англійської мови у львові - школа D’Elite

Курси англійської мови у львові - школа D’Elite


«D’Elite School» - міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка допомагає людям у вивченні мови вже більше 10 років! В основі курсу лежить комунікативна методика ESL, яка довела ефективність в усьому світі. Результатом навчання за цією методикою є здатніcтю людей думати, говорити по-англійськи і розуміти іноземну мову.
Вивчити англійську у нас ви зможете так само просто, як якщо б ви вчили його з народження в родині!

Особливості навчання англійської мови

Зараз на ринку представлена велика кількість різних мовних курсів, і кожен з нас, природно, хоче вибрати найкращі курси англійської мови у Львові. При виборі школи варто розуміти, що Ви обираєте не просто місце, куди ви будете приїжджати, а те, наскільки ефективним і успішним буде ваше навчання.
Чим же відрізняється школа англійської мови D’Elite у Львові від інших шкіл?

  • Там вчать вас думати і правильно говорити без зубріння граматики на сучасній англійській. Ми не грузимо Вас правилами. Методика ESL відрізняється від класичної тим, що дозволяє нашим студентам за короткий час навчитися будувати пропозиції відповідно з англійською граматикою.
  • 80% часу навчання - розмовна практика, яка дозволить вам навчитися говорити і розуміти мову англійську, а не тільки засвоїти теоретичний матеріал. Ви постійно будете спілкуватися, тренуючи і розвиваючи свої навички.
  • У нас працюють професійні викладачі. Чим вони унікальні? Тим, що вони вміють вчити людей розмовляти англійською, а не тільки дохідливо пояснюють теорію. Спеціально для цього всі викладачі проходять додаткові програму з навчання мовам, що виходять за рамки всіх інститутських програм!
  • Результат навчання можна буде спостерігати в самому процесі. Не потрібно чекати 4-6 місяців для того, щоб почати говорити англійською мовою.
  • Ви платите за заняття і тренування з викладачем в групі, а не за перегляд фільмів, читання книг або прослуховування аудіозаписів
  • Пропущені заняття не пропадають, і Ваші гроші не згорають. Ви зможете відпрацювати пропущені уроки з викладачем індивідуально у зручний для вас час без доплат!
  • Зручний графік навчання: ранкові, вечірні, денні групи на курсах англійської мови, інтенсивні та індивідуальні заняття.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента і складання програми навчання, що відповідає її цілям і знанням.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення