shidnyj

Створення (розробка) мобільних додатків

Розробка мобільних додатків для iOS (iPhone, iPad), а також під Android і Windows Phone – все більш затребувана послуга, яку пропонуємо вам. Динаміка зростання мобільного трафіку щорічно зростає. Ми постійно відстежуємо ринкові зміни і тренди. Це дозволяє створювати унікальні продукти і пропонувати інноваційні рішення.
Замовити мобільний додаток – це свого роду хід конем. Провідні бренди чудово це розуміють, вже сьогодні активно впроваджуючи мобільні рішення, а також рекламу для свого бізнесу.
Запустивши додаток, користувачі розуміють, яку проблему воно вирішує, розуміють, як їм користуватися, їм подобається дизайн і зручність інтерфейсу, вони повертаються в додаток.

Термін створення мобільного додатку: від 2 місяців.
Вартість розробки: від 50 000 грн.

Скільки коштує створення мобільного додатку?

Мабуть, це найчастіше питання. Це майже те ж саме, що запитати «Скільки коштує автомобіль» – навіть в межах однієї марки вартість машин може відрізнятися на порядок. Однак, як і для автомобілів, є нижня межа, з якої починається вартість створення програми. Ціна розробки мобільного додатку починається від 50 000 грн. Зазвичай ми домовляємося про фіксовану ціну, і замовник завжди задоволений як умовами, так і результатом. Все залежить від того який додаток вам необхідно, і які послуги ви хотіли б отримати. Ми здійснюємо повний цикл розробки, тестування і гарантуємо стабільну роботу вашого додатку. Ви отримаєте хороші показники конверсії для користувачів з будь-якою моделлю смартфона або планшета.

Терміни розробки мобільного додатку

Щоб дізнатися вартість створення мобільного додатку потрібно уявити функціонал додатку у всій його повноті. Первинну оцінку можна зробити за списком вимог, в подальшому оцінка уточнюється на підставі виконаного прототипу і ТЗ. Прототип моделює всі екрани реального додатку, навігацію, переходи між екранами і дії на екранах. В середньому програмування для мобільного додатку займає 2-3 місяці.

Етапи розробки додатків

Розробка мобільного додатку для iOS або Android – складний технологічний процес, що вимагає ретельного планування. Підготовка проекту та створення прототипу додатка – невід’ємна і дуже важлива частина проекту, яка точно так само як і програмування вимагає істотних трудовитрат. Погоджений список вимог дозволяє переконатися, що ми говоримо на одній мові і однаково розуміємо кінцевий результат.

Ідея

На цьому початковому етапі вкрай важливо отримати узгоджений і несуперечливий опис того, що буде створено згодом. Ми обговорюємо і формалізуємо ідею, пропонуємо оптимальні шляхи реалізації і разом складаємо список базових вимог.

Проектування

Створюємо карту, яка наочно демонструє всі функції продукту, і прототипи, які відображають всі екрани додатка і схему переходів по них. Залежно від потреб прототипи можуть бути статичними або інтерактивними.

Дизайн

Створюємо дизайн всіх екранів майбутньої програми і промальовуємо різні стани для всіх сценаріїв користування. Всі елементи графічного інтерфейсу ми піддаємо юзабіліті-дослідженню, щоб упевнитися, що прийняті дизайн-рішення ергономічні і дозволяють користувачеві ефективно вирішувати свої завдання.

Розробка

Процес створення мобільного додатку складається з трьох етапів, на кожному етапі замовник залучається до процесу, проміжні пакети додатку періодично передаються вам для ознайомлення.

Тестування

Додаток передається вам для тестування і перевірки відповідності ТЗ. Додаток встановлюється на ваші тестові пристрої, і працює в точності так само, як якщо б було завантажено з Google.Play або AppStore. Всі невідповідності і знайдені проблеми виправляються на цьому етапі.

Публікація

Після приймання замовником програми додаток передається в AppStore або Google.Play для публікації. Кожна програма перед публікацією перевіряється командами Google і Apple. Приймання в Google.Play займає не більше доби, процес приймання в AppStore займає не менше тижня.
Після успішної публікації при потребі ми переходимо в стадію підтримки. На цьому етапі ми обговорюємо і оцінюємо новий функціонал, складаємо плани розвитку. Грунтуючись на зібраних даних ми виробляємо рішення щодо поліпшення бізнес показників.

Вибираєте розробника мобільного додатку? Напишіть нам. Будемо раді вам допомогти.

Поділитися в соцмережах
Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2021. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Поділитися в соцмережах
Call Now Button