shidnyj

  Створення (розробка) мобільних додатків

  Розробка мобільних додатків для iOS (iPhone, iPad), а також під Android і Windows Phone – все більш затребувана послуга, яку пропонуємо вам. Динаміка зростання мобільного трафіку щорічно зростає. Ми постійно відстежуємо ринкові зміни і тренди. Це дозволяє створювати унікальні продукти і пропонувати інноваційні рішення.
  Замовити мобільний додаток – це свого роду хід конем. Провідні бренди чудово це розуміють, вже сьогодні активно впроваджуючи мобільні рішення, а також рекламу для свого бізнесу.
  Запустивши додаток, користувачі розуміють, яку проблему воно вирішує, розуміють, як їм користуватися, їм подобається дизайн і зручність інтерфейсу, вони повертаються в додаток.

  Термін створення мобільного додатку: від 2 місяців.
  Вартість розробки: від 50 000 грн.

  Скільки коштує створення мобільного додатку?

  Мабуть, це найчастіше питання. Це майже те ж саме, що запитати «Скільки коштує автомобіль» – навіть в межах однієї марки вартість машин може відрізнятися на порядок. Однак, як і для автомобілів, є нижня межа, з якої починається вартість створення програми. Ціна розробки мобільного додатку починається від 50 000 грн. Зазвичай ми домовляємося про фіксовану ціну, і замовник завжди задоволений як умовами, так і результатом. Все залежить від того який додаток вам необхідно, і які послуги ви хотіли б отримати. Ми здійснюємо повний цикл розробки, тестування і гарантуємо стабільну роботу вашого додатку. Ви отримаєте хороші показники конверсії для користувачів з будь-якою моделлю смартфона або планшета.

  Терміни розробки мобільного додатку

  Щоб дізнатися вартість створення мобільного додатку потрібно уявити функціонал додатку у всій його повноті. Первинну оцінку можна зробити за списком вимог, в подальшому оцінка уточнюється на підставі виконаного прототипу і ТЗ. Прототип моделює всі екрани реального додатку, навігацію, переходи між екранами і дії на екранах. В середньому програмування для мобільного додатку займає 2-3 місяці.

  Етапи розробки додатків

  Розробка мобільного додатку для iOS або Android – складний технологічний процес, що вимагає ретельного планування. Підготовка проекту та створення прототипу додатка – невід’ємна і дуже важлива частина проекту, яка точно так само як і програмування вимагає істотних трудовитрат. Погоджений список вимог дозволяє переконатися, що ми говоримо на одній мові і однаково розуміємо кінцевий результат.

  Ідея

  На цьому початковому етапі вкрай важливо отримати узгоджений і несуперечливий опис того, що буде створено згодом. Ми обговорюємо і формалізуємо ідею, пропонуємо оптимальні шляхи реалізації і разом складаємо список базових вимог.

  Проектування

  Створюємо карту, яка наочно демонструє всі функції продукту, і прототипи, які відображають всі екрани додатка і схему переходів по них. Залежно від потреб прототипи можуть бути статичними або інтерактивними.

  Дизайн

  Створюємо дизайн всіх екранів майбутньої програми і промальовуємо різні стани для всіх сценаріїв користування. Всі елементи графічного інтерфейсу ми піддаємо юзабіліті-дослідженню, щоб упевнитися, що прийняті дизайн-рішення ергономічні і дозволяють користувачеві ефективно вирішувати свої завдання.

  Розробка

  Процес створення мобільного додатку складається з трьох етапів, на кожному етапі замовник залучається до процесу, проміжні пакети додатку періодично передаються вам для ознайомлення.

  Тестування

  Додаток передається вам для тестування і перевірки відповідності ТЗ. Додаток встановлюється на ваші тестові пристрої, і працює в точності так само, як якщо б було завантажено з Google.Play або AppStore. Всі невідповідності і знайдені проблеми виправляються на цьому етапі.

  Публікація

  Після приймання замовником програми додаток передається в AppStore або Google.Play для публікації. Кожна програма перед публікацією перевіряється командами Google і Apple. Приймання в Google.Play займає не більше доби, процес приймання в AppStore займає не менше тижня.
  Після успішної публікації при потребі ми переходимо в стадію підтримки. На цьому етапі ми обговорюємо і оцінюємо новий функціонал, складаємо плани розвитку. Грунтуючись на зібраних даних ми виробляємо рішення щодо поліпшення бізнес показників.

  Вибираєте розробника мобільного додатку? Напишіть нам. Будемо раді вам допомогти.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button