pbb-man

Створення (розробка) мобільних додатків

Розробка мобільних додатків для iOS (iPhone, iPad), а також під Android і Windows Phone – все більш затребувана послуга, яку пропонуємо вам. Динаміка зростання мобільного трафіку щорічно зростає. Ми постійно відстежуємо ринкові зміни і тренди. Це дозволяє створювати унікальні продукти і пропонувати інноваційні рішення.
Замовити мобільний додаток – це свого роду хід конем. Провідні бренди чудово це розуміють, вже сьогодні активно впроваджуючи мобільні рішення, а також рекламу для свого бізнесу.
Запустивши додаток, користувачі розуміють, яку проблему воно вирішує, розуміють, як їм користуватися, їм подобається дизайн і зручність інтерфейсу, вони повертаються в додаток.

Термін створення мобільного додатку: від 2 місяців.
Вартість розробки: від 50 000 грн.

Скільки коштує створення мобільного додатку?

Мабуть, це найчастіше питання. Це майже те ж саме, що запитати «Скільки коштує автомобіль» – навіть в межах однієї марки вартість машин може відрізнятися на порядок. Однак, як і для автомобілів, є нижня межа, з якої починається вартість створення програми. Ціна розробки мобільного додатку починається від 50 000 грн. Зазвичай ми домовляємося про фіксовану ціну, і замовник завжди задоволений як умовами, так і результатом. Все залежить від того який додаток вам необхідно, і які послуги ви хотіли б отримати. Ми здійснюємо повний цикл розробки, тестування і гарантуємо стабільну роботу вашого додатку. Ви отримаєте хороші показники конверсії для користувачів з будь-якою моделлю смартфона або планшета.

Терміни розробки мобільного додатку

Щоб дізнатися вартість створення мобільного додатку потрібно уявити функціонал додатку у всій його повноті. Первинну оцінку можна зробити за списком вимог, в подальшому оцінка уточнюється на підставі виконаного прототипу і ТЗ. Прототип моделює всі екрани реального додатку, навігацію, переходи між екранами і дії на екранах. В середньому програмування для мобільного додатку займає 2-3 місяці.

Етапи розробки додатків

Розробка мобільного додатку для iOS або Android – складний технологічний процес, що вимагає ретельного планування. Підготовка проекту та створення прототипу додатка – невід’ємна і дуже важлива частина проекту, яка точно так само як і програмування вимагає істотних трудовитрат. Погоджений список вимог дозволяє переконатися, що ми говоримо на одній мові і однаково розуміємо кінцевий результат.

Ідея

На цьому початковому етапі вкрай важливо отримати узгоджений і несуперечливий опис того, що буде створено згодом. Ми обговорюємо і формалізуємо ідею, пропонуємо оптимальні шляхи реалізації і разом складаємо список базових вимог.

Проектування

Створюємо карту, яка наочно демонструє всі функції продукту, і прототипи, які відображають всі екрани додатка і схему переходів по них. Залежно від потреб прототипи можуть бути статичними або інтерактивними.

Дизайн

Створюємо дизайн всіх екранів майбутньої програми і промальовуємо різні стани для всіх сценаріїв користування. Всі елементи графічного інтерфейсу ми піддаємо юзабіліті-дослідженню, щоб упевнитися, що прийняті дизайн-рішення ергономічні і дозволяють користувачеві ефективно вирішувати свої завдання.

Розробка

Процес створення мобільного додатку складається з трьох етапів, на кожному етапі замовник залучається до процесу, проміжні пакети додатку періодично передаються вам для ознайомлення.

Тестування

Додаток передається вам для тестування і перевірки відповідності ТЗ. Додаток встановлюється на ваші тестові пристрої, і працює в точності так само, як якщо б було завантажено з Google.Play або AppStore. Всі невідповідності і знайдені проблеми виправляються на цьому етапі.

Публікація

Після приймання замовником програми додаток передається в AppStore або Google.Play для публікації. Кожна програма перед публікацією перевіряється командами Google і Apple. Приймання в Google.Play займає не більше доби, процес приймання в AppStore займає не менше тижня.
Після успішної публікації при потребі ми переходимо в стадію підтримки. На цьому етапі ми обговорюємо і оцінюємо новий функціонал, складаємо плани розвитку. Грунтуючись на зібраних даних ми виробляємо рішення щодо поліпшення бізнес показників.

Вибираєте розробника мобільного додатку? Напишіть нам. Будемо раді вам допомогти.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button