pbb-man

Створення лендінгів

Створення лендінгу – один з напрямів нашої роботи. Лендінг – це сторінка в інтернеті, завдання якої зробити з відвідувачів сайту ваших клієнтів з максимально можливою імовірністю. Вміло побудована лендінгова сторінка плюс контекстна реклама складає потужний інструмент для реклами ваших товарів чи послуг.
Необхідними складовими лендінг сторінки є

 • Ефективний текст.
 • Сучасний дизайн, що відображає місію компанії.
 • Технічна надійність та гнучкість
 • Простота в користуванні
 • Заклик до дії, який працює.

Термін створення лендінгу: від 10 днів.
Вартість розробки лендінг сторінки: від 5000 грн.

Створення лендінг сторінки для просування своїх товарів і послуг в мережі Інтернет вважається одним з найбільш ефективних маркетингових інструментів.
Посадкова сторінка – це ваш помічник в рекламній кампанії. Основна її мета полягає в тому, щоб привернути увагу покупця до вашого товару чи послуги і змусити його зробити конверсійний рух, тобто натиснути кнопку «купити», «замовити», «скачати» і т. д. (Все залежить від того, які цілі ви переслідуєте).

Хочете замовити Лендінг, але є сумніви з приводу доцільності сторінки?

Тоді подумайте про ті переваги, які дасть вам посадкова сторінка в порівнянні з сайтом, а саме:

 • можливість зосередити увагу користувача на конкретному товарі чи послузі;
 • створення посадочної сторінки сприяє підвищенню конверсії від рекламних кампаній;
 • направлення користувача на вчинення конкретної дії, тобто кліка по кнопці «зробити замовлення»;
 • збільшення продажів і, як наслідок, зростання прибутку.

Розробка landing page сьогодні входить в число послуг багатьох IT компаній. Це можуть бути розробники, які спеціалізуються тільки на Лендінговій сторінці або компанії так званого повного циклу, які займаються створенням сайтів.
Більшість з них пропонують замовити Лендінг Пейдж, розроблену з нуля. Плюс – це ексклюзивна сторінка, створена саме під ваш товар або послугу.
Ви так само можете купити готовий сайт Лендінг, виконаний за стандартним шаблоном. Так, існує ймовірність того, що у вашого конкурента може бути схожий варіант, однак вартість шаблонних робіт нижче, ніж розробка ексклюзиву.

Як зробити Лендінг, щоб він був ефективним і максимально виправдав всі покладені на нього надії і витрачені кошти?

Сторінка, створена за всіма правилами, включає в себе ряд ряд факторів, на які слід звертати особливу увагу.

 • По-перше, процес створення лендінгу завжди ґрунтується на наступному правилі: одна посадкова сторінка має на увазі під собою одну пропозицію. Спроба розповісти про декілька товарів/послуг одночасно може привести до того, що користувач, переглядаючи ваш сайт, заплутається в інформації і покине його, так і не зробивши замовлення.
 • По-друге, розробка лендінг сторінки націлена на граничну конкретизацію. Наприклад, якщо ви пропонуєте товар зі знижкою, ви повинні зосередити увагу користувача саме на знижку, а не на характеристиках товару.

Розробка Landing page: на що звернути увагу?

Існує ряд стандартних елементів, які завжди використовуються при створенні посадкової сторінки. Давайте докладніше на них зупинимося.

Заголовки сторінки

Посадочна сторінка завжди повинна мати ефективний заголовок. Саме цей елемент дає інформацію користувачеві про зміст сторінки і «чіпляє» його увагу. Заголовки повинні бути простими, візуально привабливими і релевантними запитам, по яких користувач переходить на вашу сторінку з пошукової системи.

Опис пропозиції

Конкретика і тільки конкретика, ніякої «води». Чим точніше і правдивіше опис товару або послуги на вашій Лендінг сторінці, тим більша ймовірність подальшої дії з боку користувача.

Опис вигоди і переваг

Розробка Лендінгу – це робота зі свідомістю людини. Розкажіть йому, які вигоди він отримає, купуючи ваш товар, або які переваги має, наприклад, саме ваша послуга в порівнянні з тими, що пропонують інші компанії.

Кнопка «заклику до дії» (Call To Action)

Елемент посадкової сторінки, який пропонує відвідувачу зробити конкретну дію, наприклад, заповнити форму, замовити товар або підписатися на розсилку. При дизайні таких елементів, як правило, вибирають кнопки, які викликають у користувача асоціацію з кліком. Привабливий дизайн кнопки – ще один спосіб привернути увагу до call to action.

Використання відео-контенту і картинок

Яскраві картинки, фотографії товару або відео – завжди додатковий плюс до вашого сайту. Користувачі оцінять візуальне підтвердження пропозиції.

Розміщення відгуків

Відгуки – необхідний елемент якісної landing page. Читаючи відгуки інших про продукт, користувач тим самим підвищує свою довіру до вашого товару. Дослідники говорять про те, що відгук з фотографією примножує ефект довіри в кілька разів.

Підводячи підсумки, хочемо сказати, що робота над лендінгом є трудомісткий процес. Це сторінка з коротким описом основних переваг товару, відповіддю на питання «навіщо він потрібен?». Інформацію доповнюють відгуками. І, хоча існують основні правила при розробці такої сторінки, завжди залишається місце фантазії і пошуку нових рішень.

Хочете замовити лендінг сторінку у нас? Для цього зателефонуйте, чи напишіть нам.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button