Створення сайтів

Що таке сайт-візитка? Це віртуальна візитна картка компанії. Основне призначення даного виду сайту - коротко, компактно і головне оперативно надавати необхідну користувачам інформацію. Сайт-візитку, як правило, вибирають компанії, які вперше створюють власний інтернет-ресурс.

Що таке сайт-каталог? Сайт-каталог є зручним і ефективним засобом інформування покупців, клієнтів, замовників і партнерів про послуги або товари, що пропонує Ваша компанія. Крім інформації про фірму, контактних даних і форми зворотного зв'язку на такому сайті присутній докладний каталог товарів або послуг.

Що таке інтернет-магазин? Продавати в інтернеті - означає йти в ногу з часом. Ні для кого не секрет, що можна купити квиток на літак, в театр, кіно, музей або виставку не виходячи з дому. Замовити улюблену книгу, CD або DVD з доставкою додому. Купити будь-який подарунок близькій людині. Якщо людина хоче комфорту - дайте це йому.

Що таке корпоративний сайт? Це потужний маркетинговий інструмент для просування товарів і послуг, пропонованих Вашою компанією, залучення потенційних клієнтів і пошуку ділових партнерів. Це один з найважливіших методів створення репутації компанії і підвищення впізнаваності її бренду.

Лендінг - це сторінка в інтернеті, завдання якої зробити з відвідувачів сайту ваших клієнтів з максимально можливою імовірністю. Вміло побудована лендінгова сторінка плюс контекстна реклама складає потужний інструмент для реклами ваших товарів чи послуг.