Створення сайтів

сайт візитка - розробкаРозробка сайту-візитки дозволить Вам створити сайт в найкоротший термін і з мінімальними витратами. Мета створення такого сайту - оперативне надання відвідувачам основної інформації про Вас, Ваші товари або послуги. Переваги сайту-візитки - низька вартість в поєднанні з великою швидкістю розробки сайту.

розробка сайту каталогаСтворення сайту з каталогом товарів замовляють, коли немає необхідності в повноцінному інтернет магазині, і не потрібно оформлення з оплатою замовлення клієнтом в режимі онлайн. Такий ресурс буде доброю нагодою представити в Мережі свою продукцію, адже навіть невеликий сайт каталог здатний залучати відвідувачів і конвертувати їх в покупців.

інтернет магазин ЛьвівЩо таке інтернет-магазин? Продавати в інтернеті - означає йти в ногу з часом. Ні для кого не секрет, що можна купити квиток на літак, в театр, кіно, музей або виставку не виходячи з дому. Створення інтернет-магазину дозволить Вам максимально ефективно використовувати інтернет для розвитку Вашого бізнесу. Розробка інтернет-магазинів - один із пріоритетних напрямків створення сайтів в веб-студії PBB-design.

Що таке корпоративний сайт? Це потужний маркетинговий інструмент для просування товарів і послуг, пропонованих Вашою компанією, залучення потенційних клієнтів і пошуку ділових партнерів. Це один з найважливіших методів створення репутації компанії і підвищення впізнаваності її бренду.

Лендінг - це сторінка в інтернеті, завдання якої зробити з відвідувачів сайту ваших клієнтів з максимально можливою імовірністю. Вміло побудована лендінгова сторінка плюс контекстна реклама складає потужний інструмент для реклами ваших товарів чи послуг.