shidnyj

  Просування сайту за пошуковими запитами

  Просування сайту – набір дій по зміні сайту і його елементів з метою отримання високих позицій в результатах пошуку по запитах користувачів мережі Інтернет.
  Пропонуємо повний комплекс послуг з просування сайту за пошуковими запитами, розкрутки вашого веб-ресурсу в мережі. Ми проаналізуємо роботу вашого сайту, виявимо структурні та програмно-технічні помилки, що призводять до збоїв і уповільнення його роботи. Допоможемо виявити причини, які ускладнюють його просування, запропонуємо ефективний механізм для підвищення привабливості вашого сайту.

  Спільними зусиллями виробляється найбільш ефективний список пошукових запитів, оцінюється вартість та терміни виведення сайту по них в топ10 Google (за бажанням – топ5 і топ3). Що саме входить в роботу оптимізатора і формує ціну просування детально читайте тут. Далі ми спрямовуємо всі свої зусилля на виведення в топ саме цих запитів. Оплата послуги відбувається щомісячною передоплатою після отримання звіту по моніторингу позицій сайту.

  Надішліть адресу свого сайту та перелік пошукових запитів, по яких ви хочете бачити свій сайт у ТОПі видачі пошуковиків і ми оцінимо бюджет і термін просування.

  Кому підходить просування за пошуковими запитами

  Просування за ключовим словами актуально для сайтів наступного типу:

  • Компаній, що пропонують різного роду послуги – бухгалтерські, юридичні, навчальні, будівельні;
  • Ресурсів з відносно невеликою цільовою аудиторією – пропонують обмежений набір товарів чи послуг;
  • Що складаються з кількох чи кількох десятків сторінок (наприклад, сайти-візитки);
  • Організацій, що прагнуть підвищити авторитетність свого ресурсу.

  Яких результатів можна очікувати при просуванні за ключовими словами

  На розкрутку сайту за високочастотними запитами (замовлення таксі, встановлення вікон) знадобиться від півроку, за середньочастотними запитами (замовлення таксі Львів, встановлення вікон Львів) – від 3 до 6  місяців, за низькочастотними (замовлення таксі з дитячим кріслом Львів, ціна встановлення вікон в мансарді) – до 2 місяців.

  Результатами просування стане

  • Вихід сайту на перші місця в пошуковій видачі;
  • Зростання популярності вашої компанії;
  • Збільшення кількості відвідувачів веб-ресурсу.

  Коли з’являться результати

  Після допрацювання сайту перші результати будуть помітні приблизно через один-два місяці. Але швидкість просування конкретного ресурсу по позиціях залежить від декількох факторів:

  • Рівня конкуренції у вашій тематиці;
  • Часу створення сайту та його технічного стану (чим старший ресурс, тим швидше можна його просунути);
  • Технічного стану ресурсу (наскільки грамотно з точки зору оптимізації написаний сайт);
  • Виду ключових запитів (для просування ресурсу за ВЧ-запитами знадобиться більше часу, ніж для розкрутки по НЧ-запитах).

  Подальша підтримка сайту

  Це збереження і покращення позицій сайту в пошуковій видачі. В час всезростаючої конкуренції в сфері інтернет-реклами ця робота не менш важлива. Просування сайту має інерційний характер. Тобто, навіть не підтримуючи сайт, можна ще деякий час перебувати в ТОПі. Але після того, як конкуренти витіснять ваш сайт, на повернення буде потрібний додатковий час і зусилля. Завжди легше зберегти набуте ніж повертати втрачене.

  Плюси та мінуси розкрутки за пошуковими запитами

  Плюс

  Маючи на руках щомісячні звіти по моніторингу сайту, ви відслідковуєте ефективність роботи оптимізатора. Слід сказати, що узгоджений список запитів скоріше контрольний. В результаті грамотного просування ви отримаєте переходи на сайт не тільки по цих, але і по багатьох інших подібних запитах з контексту вашого сайту.

  Мінус

  Охоплення цільової аудиторії трохи нижче, ніж при використанні інших підходів до просування.

  Можливості мережі Інтернет в просуванні інформації бізнесу безмежні, але короткозоро і наївно розраховувати на ефективну віддачу в отриманні будь-яких дивідендів від неякісно створеного веб-ресурсу поряд зі зростаючою конкурентністю, появою все нової і нової інформації, яка обчислюється вже мільярдами сторінок в мережі Інтернет.

  Якісно розроблена програма сайту, в яку ще і вкладені новітні технології, дозволяє сайту успішно просуватися в пошукових системах Інтернет, постійно розширюючи аудиторію відвідувань, чим сприяє збільшенню популярності сайту, доступності інформації яку він несе, постійному зростанню числа відвідувачів сайту.

  Адже сайт повинен зміцнювати імідж замовника не тільки своїм фактичним перебуванням в мережі Інтернет, він повинен працювати як ефективна виставка, доступна всім у будь-який час доби, яка притягає своєю інформацією все нових і нових відвідувачів. Тільки в цьому випадку є сенс витрачати кошти на розробку сайту.
  В іншому випадку користь від нього – лише рядок посилання на візитній картці і рожеві ілюзії не більше. І недивний той песимізм щодо можливостей просування бізнесу в мережі Інтернет, що зараз існує серед власників подібної якості ресурсів….

  Комплексний підхід – запорука успіху в просуванні сайту

  Просування сайту – найбільш окупний і дієвий спосіб збільшити щомісячний прибуток бізнесу за рахунок залучення трафіку на сайт компанії шляхом переходу з пошукових систем. Незалежно від напрямку діяльності вашої компанії, виведення її в топ-10 пошукових систем гарантує багатократне збільшення доходу. Миттєвих результатів чекати не варто, але є прогнозовані терміни, які варіюються і безпосередньо залежать від регіону розташування продукту, що просувається, та конкурентності бізнесу. Сьогодні SEO-просування сайту – найшвидший метод вивести сайт в топ-10! Для досягнення максимального результату, роботи по просуванню ведуться комплексно.

  Питання щодо просування сайтів, які найчастіше цікавлять наших клієнтів

  Скільки коштує просування сайту?

  Вартість залежить від:

  • Від бажаних результатів.
  • Стратегії нарощування посилань.
  • Рівня конкуренції щодо тематики Вашого ресурсу.
  • Стану ресурсу і його готовності до роботи, пов’язаної з просуванням.
  • Числа пошукових запитів, за якими буде здійснюватися просування.
  • Наповненості ресурсу унікальним контентом…

  Які ви даєте гарантії на SEO?

  Жодна SEO компанія не може на 100% гарантувати досягнення певних позицій за конкретний термін. Позиції залежать від факторів, на які неможливо миттєво вплинути (активність конкурентів, зміни в алгоритмах пошукових систем, поведінка користувачів і т.д.). Тільки після детального аналізу сайту ми зможемо надати Вам більш точний прогноз результатів. Ніхто, в тому числі і представники самих пошукових систем, не можуть гарантувати розміщення певного сайту на певній позиції. Тоді яким чином це може гарантувати третя сторона – оптимізатор?

  Коли мій сайт буде в ТОПі?

  Багато що залежить від віку і стан ресурсу, в середньому для відчутного приросту трафіку і продажів проходить 6-8 місяців. Звичайно важливо який сенс людина вкладає в поняття “бути в топі” – деякі мають на увазі, що сайт повинен знаходитися в топ-10 по високочастотних і висококонкурентних запитах типу “купити ноутбук”, але як показує практика, більше продають ті, чиї сайти просуваються по максимально можливій кількості запитів

  Чому у вас такі терміни виведення сайту в ТОП?

  Просування сайтів – це довготривалий процес, і зараз він набагато складніший і займає набагато більше часу, ніж навіть кілька років тому, тому що алгоритми ранжування доопрацьовуються і ускладнюються. До уваги береться кілька сотень факторів, привести сайт у відповідність за якими за місяць зазвичай неможливо. Крім того, для протидії маніпулювання пошуковими системами передбачені санкції. Ми використовуємо безпечні методи просування. Якщо навіть припустити, що сайт вивели за такий короткий термін (що малоймовірно), швидше за все, при цьому довелося застосувати “заборонені” технології, які з високою часткою ймовірності приведуть до потрапляння під санкції. А вихід з-під них – зазвичай довга і дорога процедура, тому потенційна вигода від такого швидкого попадання буде набагато менша втрат.

  Що буде, якщо зупинити просування сайту?

  Найчастіше сайт поступово втрачає позиції і трафік через те, що конкуренти розвивають свої сайти, змінюється видача, змінюються вимоги пошукових систем до сайтів, з’являються помилки на сайті, які нікому відстежити. Бувають випадки, коли сайт зберігає свої позиції і трафік довгий час – і рік, і два.

  Я хочу платити за SEO тільки за приведених клієнтів

  На даний момент ми працюємо в основному по моделі оплати за позиції. Але ви можете написати нам свою пропозицію і ми обов’язково її розглянемо.

  Чи просуваєте ви лендінги?

  Односторінкові сайти найчастіше мають занадто маленьку “вагу” і не ранжуються добре в пошукових системах. Особливо це стосується тематик, де “сидять” великі серйозні сайти і сайти-агрегатори. На лендінгу неможливо дотримати більшість рекомендацій, які важливі для хорошого ранжування сайту. Крім того, завдання такого сайту інше – зловити “гарячий” трафік, найчастіше з контекстної реклами, і конвертувати його в клієнтів.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button