Просування сайту


Просування сайту

Просування сайту - набір дій по зміні сайту і його елементів з метою отримання високих позицій в результатах пошуку пошукової системи по пошукових запитах користувачів мережі Інтернет.
Ми пропонуємо Вашій увазі повний комплекс послуг з розкрутки вашого веб-ресурсу.

Просування сайту за пошуковими запитами

Опис послуги

Спільними зусиллями виробляється найбільш ефективний список пошукових запитів, оцінюється вартість та терміни виведення сайту по них в топ10 Google (за бажанням - топ5 і топ3). Що саме входить в роботу оптимізатора і формує ціну просування детально читайте тут.

Далі ми спрямовуємо всі свої зусилля на виведення в топ саме цих запитів. Оплата послуги відбувається щомісячною передоплатою після отримання звіту по моніторингу позицій сайту.

Кому підходить просування за пошуковими запитами

Просування за ключовим словами актуально для сайтів наступного типу:

 • Компаній, що пропонують різного роду послуги - бухгалтерські, юридичні, навчальні, будівельні;
 • Ресурсів з відносно невеликою цільовою аудиторією - пропонують обмежений набір товарів чи послуг;
 • Що складаються з кількох чи кількох десятків сторінок (наприклад, сайти-візитки);
 • Організацій, що прагнуть підвищити авторитетність свого ресурсу.

Яких результатів можна очікувати при просуванні за ключовими словами

На розкрутку сайту за високочастотними запитами (замовлення таксі, встановлення вікон) знадобиться від півроку, за середньочастотними запитами (замовлення таксі Львів, встановлення вікон Львів) - від 3 до 6  місяців, за низькочастотними (замовлення таксі з дитячим кріслом Львів, ціна встановлення вікон в мансарді) - до 2 місяців.

Результатами просування стане

 • Вихід сайту на перші місця в пошуковій видачі;
 • Зростання популярності вашої компанії;
 • Збільшення кількості відвідувачів веб-ресурсу.

Коли з'являться результати

Після допрацювання сайту перші результати будуть помітні приблизно через один-два місяці. Але швидкість просування конкретного ресурсу по позиціях залежить від декількох факторів:

 • Рівня конкуренції у вашій тематиці;
 • Часу створення сайту та його технічного стану (чим старший ресурс, тим швидше можна його просунути);
 • Технічного стану ресурсу (наскільки грамотно з точки зору оптимізації написаний сайт);
 • Виду ключових запитів (для просування ресурсу за ВЧ-запитами знадобиться більше часу, ніж для розкрутки по НЧ-запитах).

Подальша підтримка сайту

Це збереження і покращення позицій сайту в пошуковій видачі. В час всезростаючої конкуренції в сфері інтернет-реклами ця робота не менш важлива. Просування сайту має інерційний характер. Тобто, навіть не підтримуючи сайт, можна ще деякий час перебувати в ТОПі. Але після того, як конкуренти витіснять ваш сайт, на повернення буде потрібний додатковий час і зусилля. Завжди легше зберегти набуте ніж повертати втрачене.

Плюси та мінуси розкрутки за пошуковими запитами

Плюс

Маючи на руках щомісячні звіти по моніторингу сайту, ви відслідковуєте ефективність роботи оптимізатора. Слід сказати, що узгоджений список запитів скоріше контрольний. В результаті грамотного просування ви отримаєте переходи на сайт не тільки по цих, але і по багатьох інших подібних запитах з контексту вашого сайту.

Мінус

Охоплення цільової аудиторії трохи нижче, ніж при використанні інших підходів до просування.

Можливості мережі Інтернет в просуванні інформації бізнесу безмежні, але короткозоро і наївно розраховувати на ефективну віддачу в отриманні будь-яких дивідендів від неякісно створеного веб-ресурсу поряд зі зростаючою конкурентністю, появою все нової і нової інформації, яка обчислюється вже мільярдами сторінок в мережі Інтернет.
Якісно ж розроблена програма сайту, в яку ще і вкладені новітні технології, дозволяє сайту успішно просуватися в пошукових системах Інтернет, постійно розширюючи аудиторію відвідувань, чим сприяє збільшенню популярності сайту, доступності інформації яку він несе, постійному зростанню числа відвідувачів сайту.
Адже сайт повинен зміцнювати імідж замовника не тільки своїм фактичним перебуванням в мережі Інтернет, він повинен працювати як ефективна виставка, доступна всім у будь-який час доби, яка притягає своєю інформацією все нових і нових відвідувачів. Тільки в цьому випадку є сенс витрачати кошти на розробку сайту.
В іншому випадку користь від нього - лише рядок посилання на візитній картці і рожеві ілюзії не більше. І недивний той песимізм щодо можливостей просування бізнесу в мережі Інтернет, що зараз існує серед власників подібної якості ресурсів....


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення