Просування сайту


Просування сайту - набір дій по зміні сайту і його елементів з метою отримання високих позицій в результатах пошуку пошукової системи по пошукових запитах користувачів мережі Інтернет.
Ми пропонуємо Вашій увазі повний комплекс послуг з просування Вашого веб-ресурсу.
Можливості мережі Інтернет в просуванні інформації бізнесу безмежні, але короткозоро і наївно розраховувати на ефективну віддачу в отриманні будь-яких дивідендів від неякісно створеного веб-ресурсу поряд зі зростаючою конкурентністю, появою все нової і нової інформації, яка обчислюється вже мільярдами сторінок в мережі Інтернет.
Якісно ж розроблена програма сайту, в яку ще і вкладені новітні технології, дозволяє сайту успішно просуватися в пошукових системах Інтернет, постійно розширюючи аудиторію відвідувань, чим сприяє збільшенню популярності сайту, доступності інформації яку він несе, постійному зростанню числа відвідувачів сайту.
Адже сайт повинен зміцнювати імідж замовника не тільки своїм фактичним перебуванням в мережі Інтернет, він повинен працювати як ефективна виставка, доступна всім у будь-який час доби, яка притягає своєю інформацією все нових і нових відвідувачів. Тільки в цьому випадку є сенс витрачати кошти на розробку сайту.
В іншому випадку користь від нього - лише рядок посилання на візитній картці і рожеві ілюзії не більше. І недивний той песимізм щодо можливостей просування бізнесу в мережі Інтернет, що зараз існує серед власників подібної якості ресурсів....
Просування сайту ділиться на два етапи:
1. Стартове просування сайту. Робота триває від 2 до 6 місяців. Результат роботи - виведення сайту в ТОПи пошукових мереж. Вартість (від 2000 грн) та час роботи залежить від стану сайту і вартості ключових запитів, по яких здійснюється просування.
Стартове просування сайтів включає в себе аудит сайту, пошукову оптимізацію, розміщення сайту в тематичних каталогах, форумах, написання і розміщення статей.
2. Підтримка сайту (від 300 грн/міс). Збереження та покращення позицій сайту в пошуковиках. В час всезростаючої конкуренції в сфері інтернет-реклами ця робота не менш важлива.
Мотивом для співпраці можуть бути вже досягнуті результати в просуванні сайтів.
Для прикладу, за пошуковими запитами:
"металопрокат", "метал ціна", - сайт interbud-west.com в ТОП-5 Google.
"green card", "виїзд в сша", - сайт greencardcenter.com.ua в ТОП-5 Google.
"школа англійської мови", "англійська львів" - сайт everbest.com.ua в ТОП-5 Google.
"оренда автобуса львів", "екскурсовод львів" - сайт kalyna-tour.lviv.ua в ТОП-10 Google.
"друкарня львів", "друк журналів" - сайт expres-druk.com в ТОП-5 Google.
"дитячий психолог", "сімейний психолог" - сайт sens.lviv.ua в ТОП-5 Google.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення