Пошукова оптимізація сайту


Пошукова оптимізація сайту

Провести роботи по оптимізації сайту можливо за умови якщо в програмі сайту не були допущені помилки розробником, що на жаль має місце в 80% існуючого українського веб-ресурсу. Це відбувається в результаті масового виробництва сайтів різними компаніями, приватними особами, самоучками, які не володіють достатнім розумінням постійно мінливих алгоритмів пошукових систем Інтернет.
Кваліфікація таких фахівців на рівні поверхневих знань мови програмування, не більше. Тому замовник, як правило, отримує неякісний продукт. Критерії ж якості такими розробниками визначаються тільки зовнішнім виглядом (дизайном, заставками, великою кількістю миготливих рекламмних банерів, лічильників), при цьому в програмі сайту допускаються помилки, що заважають його просуванню. Гарантій якості тут не буде, такий розробник може запропонувати тільки низьку ціну.
В основному вибір розробника на цьому ринку послуг, на жаль, поки зводитися до перегляду замовником робіт "портфоліо" розробника (якщо таке є) за зовнішнім виглядом, а часто просто до вибору самої низької ціни, не замислюючись про якість. У цьому сенсі, розуміння створення сайту зводиться до примітивно простому омані - створений сайт, наповнений контентом (інформацією) і виведений в Інтернет, а раз він в Інтернеті значить все ОК. Інформація, значить, вже працює.
Основні критерії якості - якісно написана програма, дотримання правил "юзабіліті" як правило, замовник неусвідомлено ігнорує через свою необізнаність. Та й розбиратися в таких технологічних тонкощах йому необов'язково, це завдання розробника.
Але розібратися недосвідченій в цих технологічних тонкощах людині можна і досить просто. Досить з'ясувати чи є в "портфоліо" розробника роботи, які знаходяться в пошукових системах за ключовими запитами (словами, словосполученням) в першій десятці. Пошукова оптимізація є фундаментом для просування сайтів.
Створені та виведені в ТОП 10 веб-ресурси і головне успішно підтримувані протягом тривалого періоду часу на цих позиціях (не менше одного року), також можуть служити показником якісного продукту.
Пошукова оптимізація ресурсу залежить від конкретного обсягу робіт і визначається технічним завданням.
Термін робіт: від 10 днів.

Вартість залежить від кількості сторінок сайту, заповнених інформацією.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення