shidnyj

  Комплексна розкрутка бізнесу

  Комплексна розкрутка бізнесу в інтернеті – це перелік заходів з просування бізнесу в інтернеті з використанням оптимального міксу інструментів digital-маркетингу, а саме контекстної реклами, пошукового просування, реклами в соціальних мережах та інших, і спрямований на збільшення присутності і впізнаваності бренду в мережі, зростання реальних клієнтів і продажів відразу після запуску рекламної кампанії.

  У нас є для вас рішення

  Після вивчення вашого бізнесу, конкурентів, ринку – ми запропонуємо стратегію просування, яка буде включати комплекс заходів для виведення вашого бізнесу на якісно новий рівень. У нас великий досвід роботи в цій сфері, знаємо всі інструменти просування, регулярно освоюємо нові технології.

  Пошукове просування сайту (пошукова оптимізація сайту, SEO)

  Щодня тисячі людей шукають інформацію, відгуки про товари / послуги, використовуючи пошук Google. За статистикою, багато користувачів не переглядають інформацію в пошуковій видачі далі першої сторінки. Тому вкрай важливо, щоб ваш сайт був у видачі на першій сторінці і чим вище позиція, тим краще.

  Контекстна реклама в пошуку

  Найшвидший спосіб залучити цільову аудиторію, вже зацікавлену в покупці ваших товарів / послуг. Підберемо ключові слова для залучення цільової аудиторії. Наприклад, для тих, хто вже визначився з товаром або ще в пошуку ідеальної пропозиції.

  Медійна мережа Google

  Це показ рекламного оголошення (графічного і текстово-графічного) на тематичних майданчиках, де знаходиться цільова аудиторія. Ми підберемо високо цільові тематичні сайти (форуми, портали тощо), на яких буде показуватися ваша реклама.

  Реклама в соціальних мережах

  За допомогою реклами в соціальних мережах ми швидко донесемо до цільової аудиторії ваші новини, акції та спеціальні пропозиції, а також підвищимо впізнаваність бренду і збільшимо кількість передплатників сторінок в соцмережах.

  Відеореклама

  Це чудовий спосіб для брендингу та підвищення впізнаваності вашого бізнесу або окремих товару / послуги і т.д. Створіть невеликий ролик (до 60 сек.), в якому покажіть переваги своєї пропозиції. А ми дамо рекомендації, як правильно підготувати відеоролик, і займемося його просуванням на YouTube і в пошукових системах.

  Ремаркетинг в Google

  Налаштуємо і запустимо кампанію по поверненню користувачів, які ознайомилися з пропозицією на вашому сайті, але не відправили заявку. Крім того, за допомогою ремаркетингу найпростіше допродувати додаткові товари / послуги вашим клієнтам.

  Мінімальна вартість комплексного просування - від 5 тис. грн/міс.

  Тут перераховані лише деякі інструменти з нашого digital-арсеналу. Щоб дізнатися, що буде використовуватися для вирішення саме вашої задачі, заповніть, будь ласка, заявку. Ми безкоштовно проаналізуємо ваш ресурс і запропонуємо стратегію просування, враховуючи ваші цілі.

  Що важливо враховувати при комплексному просуванні сайту в інтернеті?

  Сезонність

  У «високий» сезон для будь-якого бізнесу значно зростає конкуренція за клієнта, тому пошукову оптимізацію бажано почати за 3-4 місяці до його настання, щоб твердо зайняти місце на перших позиціях видачі.

  Рівень конкуренції в галузі

  Перед початком робіт обов’язково проведемо аналіз конкурентів, виділимо сильні і слабкі сторони, визначимо найефективніші способи просування на підставі досвіду, накопиченого за більш ніж 10 років в просуванні різних ресурсів.

  Регіон просування

  Визначає рівень конкуренції і майбутні витрати / зусилля для виведення сайту на лідируючі позиції.

  Режим перегляду послуг / товарів на сайті

  Текстовий опис або візуальне оформлення також впливає на вибір оптимальної стратегії просування сайту.

  Кількість пропонованих послуг / товарів на сайті

  Від цього залежать масштаби оптимізації сайту і кількість запитів для просування.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button