pbb-man

Аудит сайту

Аудит сайту – це детальний аналіз, за допомогою якого можна оцінити стан ресурсу на даний момент, а також визначитися з заходами щодо його поліпшення. Це достатньо важливий інструмент, адже саме він може визначити те, що необхідно web-ресурсу для його ефективного просування і зробить його максимально зручним в «очах» пошукових систем.
Саме аудит веб сайту повинен бути першим кроком на початку просування сайту і реклами ресурсу в Інтернеті.
Ця робота проводиться за наступними напрямками:

 • Експрес-аналіз сайту – спрощена перевірка сайту. В ході аналізу документуються виявлені помилки, а також даються рекомендації для їх виправлення.
 • Usability (юзабіліті) – це оцінка зручності сайту. У даному випадку розглядаються наступні параметри: навігація по сайту, контент і наповнення сайту, сприйняття дизайну сайту, а також інші параметри які можуть відштовхувати користувачів.
 • SEO аудит – У даному аудиті перевіряється сайт на наявність критичних помилок для просування і визначається правильне семантичне ядро для просування сайту. Проводяться дослідження за якістю і кількістю зовнішніх посилань, порівняльний аналіз з сайтами конкурентів. На основі зібраних всіх даних визначаються основні сторінки для просування сайту, даються письмові рекомендації щодо закриття «непотрібних» сторінок від індексації пошуковими системами.
 • Технічний аудит – це пошук помилок на сайті, які можуть негативно впливати на роботу сайту та його просування.

Комплексний аудит веб ресурсів

Отже, уявімо: ви замовили свій сайт, вам його якісно зробили, ознайомили з системою керування та іншими технічними нюансами. Проте, як зрозуміти чи попадається ваш веб-сайт на очі потенційним клієнтам? Чи проведена seo-оптимізація? Чи легко вас знайти потенційним покупцям? Перевірити ці та інші питання вам допоможе така послуга, як комплексний аудит сайту.

Комплексне дослідження web-проекту в нашій компанії включає наступні етапи веб-аналітики:

 1. Проводиться цілісний аналіз сфери діяльності клієнта, її актуальності в мережі Інтернет шляхом формування конкретних завдань веб-продукту, маркетингових цілей бізнесу в цілому.
 2. Впроваджується система веб-аналітики GoogleAnalytics.
 3. Підключається система опитування відвідувачів, а також збір відповідних даних для аналізу сайту.
 4. Досліджуються топові сайти серед прямих ваших конкурентів для подальшого запозичення ключових методик.
 5. Аналізується аудиторія сайту: розглядаються джерела трафіку, аналізуються тренди відвідуваності сайту, виявляються основні джерела аудиторії за географічним, демографічним та іншими критеріями, визначається найбільш лояльна аудиторія аналізованого веб-сайту.
 6. Проводиться юзабіліті-дослідження, тобто виявлення неефективних сторінок сайту, а також визначення причин їх неефективності та подальше складання переліку рекомендацій по модернізації недопрацьованих сторінок.
 7. Проводиться аналіз наявного рівня внутрішньої оптимізації сайту для пошукових систем, до наявних недоліків підбираються відповідні методики виправлення, розвитку.
 8. Аналізується поточне семантичне ядро, яке в разі недостатнього розвитку піддається розширенню.
 9. Аналізуються графічний і текстовий контент веб-сайту на предмет його актуальності серед потенційних клієнтів.
 10. Проводиться технологічний аналіз сайту: перевірка якості програмування та верстки в цілому, виявлення рівня відмов в разі високої відвідуваності, швидкості завантаження і доступності сторінок сайту.

За підсумками комплексного аудиту вашого веб-сайту ви отримуєте:

 • впроваджену систему веб-аналітики;
 • звіт, що містить докладний опис аналізу всіх досліджуваних сторін вашого сайту, деталізація всіх заходів, необхідних для успішного розвитку вашого веб-ресурсу;
 • технічне завдання з модернізації вашого сайту.

Результати комплексного аудиту вашої веб сторінки дозволять зрозуміти, де потрібна основна концентрація вашої уваги, що дозволить підняти позиції сайту і нарешті отримати довгоочікувану віддачу від свого веб-проекту, початковою і основною метою якого було привернення уваги широкої аудиторії потенційних клієнтів.

Навіщо потрібен професійний seo-аудит і аналіз сайту

У багатьох сайтів є великі і дрібні проблеми, але власники ресурсів навіть не намагаються розібратися, чому у сайту низька відвідуваність або слабка конверсія, чому Ваш сайт погано шукається в пошукових системах і, найголовніше, куди витікає чималий бюджет на внутрішню оптимізацію і пошукове просування. Що потрібно зробити, щоб забути про ці проблеми? Відповідь на подив проста – замовити seo-аудит і аналіз сайту у досвідченого фахівця.
Він допоможе:

 • Помітно поліпшити становище з індексацією сторінок сайту.
 • Повернути топові позиції в пошуковій видачі.
 • Підняти відвідуваність інтернет-ресурсу.
 • Виконати коректну внутрішню оптимізацію сайту під ключові запити.
 • Грамотно розпорядитися бюджетом для пошукового просування Вашого ресурсу.

Чому слід замовити пошуковий аудит сайту у нас

Численні агенції, студії та компанії навперебій пропонують клієнтам замовити професійну перевірку сайту. Ціна на цю послугу безпосередньо корелює з ім’ям виконавця замовлення і знаходиться в діапазоні від 1 000 до 20 000 грн і дорожче. Причому якість послуги жодним чином не пов’язана з ім’ям компанії. Адже для проведення аудиту використовуються одні й ті ж інструменти, онлайн-ресурси і спеціальні програми для виконання комплексного аналізу. Тому, не має практичного сенсу переплачувати за цей, фактично стандартний вид послуги. Просто замовте професійний SEO-аудит і аналіз сайту в PBB-design за вигідною ціною і переконайтеся в користі цієї послуги.

Вартість seo-аудиту та якісного аналізу сайта

Ви запитаєте – скільки коштує професійний аудит веб сайту у нас? Вартість послуги – від 5 000 грн. Ціна seo-аналізу пов’язана з трудомісткістю цієї роботи, яка становить не менше 20 годин для кожного сайту і залежить від його об’єму і складності. Якщо крім аудиту вас цікавить пошукове просування сайту, читайте більше про цю послугу тут.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button