Аудит сайту


Аудит сайту

Аудит сайту - це детальний аналіз, за допомогою якого можна оцінити стан ресурсу на даний момент, а також визначитися з заходами щодо його поліпшення. Аудит сайту достатньо важливий, адже саме він може визначити те, що необхідно web-ресурсу для його ефективного просування і зробить його максимально зручним в «очах» пошукових систем.
Саме аудит веб сайту повинен бути першим кроком на початку просування сайту і реклами ресурсу в Інтернеті.
Аудит сайту проводиться за наступними напрямками:

  • Експрес-аудит сайту - спрощений аналіз сайту. В ході аналізу документуються виявлені помилки, а також даються рекомендації для їх виправлення.
  • Usability (юзабіліті) - це оцінка зручності сайту. У даному випадку розглядаються наступні параметри: навігація по сайту, контент і наповнення сайту, сприйняття дизайну сайту, а також інші параметри які можуть відштовхувати користувачів.
  • SEO аудит сайту - У даному аудиті перевіряється сайт на наявність критичних помилок для просування і визначається правильне семантичне ядро для просування сайту. Проводяться дослідження за якістю і кількістю зовнішніх посилань, порівняльний аналіз з сайтами конкурентів. На основі зібраних всіх даних визначаються основні сторінки для просування сайту, даются письмові рекомендації щодо закриття «непотрібних» сторінок від індексації пошуковими системами.
  • Технічний аудит сайту - це пошук помилок на сайті, які можуть негативно впливати на роботу сайту та його просування.

Навіщо потрібен професійний seo-аудит і аналіз сайту

У багатьох сайтів є великі і дрібні проблеми, але власники ресурсів навіть не намагаються розібратися, чому у сайту низька відвідуваність або слабка конверсія, чому Ваш сайт погано шукається в пошукових системах і, найголовніше, куди витікає чималий бюджет на внутрішню оптимізацію і пошукове просування. Що потрібно зробити, щоб забути про ці проблеми? Відповідь на подив проста - замовити seo-аудит і аналіз сайту у досвідченого фахівця.
SEO-аудит сайту допоможе:

  • Помітно поліпшити становище з індексацією сторінок сайту.
  • Повернути топові позиції в пошуковій видачі.
  • Підняти відвідуваність інтернет-ресурсу.
  • Виконати коректну внутрішню оптимізацію сайту під ключові запити.
  • Грамотно розпорядитися бюджетом для пошукового просування Вашого ресурсу.

Чому слід замовити пошуковий аудит сайту у нас

Численні агенції, студії та компанії навперебій пропонують клієнтам замовити професійний аудит сайту. Ціна на цю послугу безпосередньо корелює з ім'ям виконавця замовлення і знаходиться в діапазоні від 1 000 до 20 000 грн і дорожче. Причому якість послуги жодним чином не пов'язана з ім'ям компанії. Адже для проведення аудиту сайту використовуються одні й ті ж інструменти, онлайн-ресурси і спеціальні програми для виконання комплексного аналізу. Тому, не має практичного сенсу переплачувати за цей, фактично стандартний вид послуги. Просто замовте професійний SEO-аудит і аналіз сайту в PBB-design за вигідною ціною і переконайтеся в користі цієї послуги.

Вартість seo-аудиту та якісного аналізу сайта

Ви запитаєте - скільки коштує професійний аудит сайту у нас? Вартість послуги - 2 000 грн. Ціна seo-аналізу пов'язана з трудомісткістю цієї роботи, яка становить не менше 20 годин для кожного сайту. Якщо крім аудиту вас цікавить пошукове просування сайту, читайте більше про цю послугу тут.

 


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення