Технічна підтримка і супровід сайту


Технічна підтримка і супровід сайту

Що таке супровід?

Під цим терміном в сфері IT зазвичай розуміється повний перелік заходів з підтримки працездатності веб-ресурсу та забезпечення його доступності в мережі. Технічний супровід сайту також включає в себе:

 • оптимізацію контенту під вимоги пошукових систем;
 • рекламу ресурсу;
 • його просування;
 • наповнення унікальним текстовим і графічним контентом;
 • SMM-маркетинг;
 • контекстну рекламу;
 • усунення технічних неполадок;
 • систематичне оновлення інформації.

Зручність і функціональність, цілодобова доступність в мережі інтернет, актуальність, безперебійне функціонування і повна відсутність вірусів і неполадок - ось що стане результатом постійного супроводу сайту. Крім того, ваш веб-ресурс швидко займе лідируючі позиції в пошуковій видачі і буде постійно утримувати їх, що, безумовно, сприятливо позначиться на бізнесі і істотно підніме продажі. Однак самостійно займатися супроводом сайту досить складно, а часто навіть нераціонально. Щоб досягти дійсно високого результату, за справу повинні взятися досвідчені професіонали. Ми рекомендуємо вам замовляти створення і супровід сайтів в нас. Ми вже близько 15 років займається розробкою і просуванням веб-ресурсів.

Супровід сайтів - відмінна ціна у Львові

Веб майстерня PBB-дизайн пропонує своїм клієнтам повний перелік послуг із технічної підтримки і супроводу веб-ресурсу. За вашим бажанням фахівці студії проведуть комплексний аудит сайту, виявлять всі існуючі недоліки і визначать, в якому напрямку доцільно працювати на даний момент. Допоможемо підібрати найбільш ефективні для вас рекламні майданчики, надамо вам список seo-запитів для оптимізації, а в кінці місяця запропонуємо докладний звіт про хід роботи. Що примітно, на супровід сайту ціна в нас порівняно невисока.

Для чого потрібна технічна підтримка сайту?

Підтримка сайту - це комплекс операцій, що включає в себе адміністрування, інформаційний супровід, переробку і вдосконалення модулів, резервне копіювання даних, налаштування шаблонів і розширень, а також при необхідності зміну або оновлення доменного імені - словом, все те, що потрібно для постійного безперебійного функціонування веб-ресурсу. Завдяки комплексу всіх перерахованих послуг ваш сайт не просто займе лідируючі позиції в пошуковій видачі, але і, що більш важливо, почне приносити вам істотний прибуток.

Для кого має сенс замовити підтримку сайту?

 • для тих, чий бізнес, що розвивається постійно вимагає реклами;
 • для тих, хто впевнений, що сайт повинен бути корисний і цікавий відвідувачам;
 • для тих, хто хоче втриматися в топі пошукової видачі;
 • для тих, хто піклується про імідж компанії;
 • для тих, хто розуміє важливість професійного супроводу веб-ресурсу.

Скільки коштує підтримка сайту і чи варто замовляти?

Досить відвідати навіть кілька спеціалізованих веб-ресурсів, що пропонують послуги з супроводу, щоб помітити: ціна підтримки сайту відчутно варіюється. Вартість її залежить від безлічі факторів: і від того, яка саме фірма пропонує підтримку (як правило, більш відомі компанії встановлюють і більш високу вартість), і від того що конкретно входить в комплект послуг, і, від того зрозуміло, яка в дійсності якість виконуваних робіт. Сьогодні в мережі ви можете знайти як дуже дорогі, так і заманливо дешеві пропозиції. Яку з них краще вибрати? Кінцевий вибір за вами.

Роботи по підтримці сайту включають в себе:

 • наповнення сторінок унікальним контентом, оптимізованим під вимоги пошукових систем;
 • технічні операції з модернізації та удосконалення окремих елементів веб-ресурсу;
 • розробку і розміщення банерів, і багато іншого.

Студія також надає супутні послуги: доопрацювання модулів, редизайн, вибір хостингу і перенесення ресурсу на власну CMS (систему управління сайтом). Якщо ви зацікавлені у розвитку вашого бізнесу і збільшенні числа клієнтів, то комплексна підтримка сайту - саме те, що вам потрібно. Підтримка і розвиток сайту, здійснювані нашою студією інтернет-проектів, допоможуть вам досягти ще більшого успіху в бізнесі.

 


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення