pbb-man

Редизайн сайту

Кожне підприємство безперервно розвиває свій бізнес. Компанії виходять на нові ринки, змінюється цільова аудиторія. Це повинно знаходити своє відображення на сайті підприємства. Наступає момент, коли існуючий сайт не відповідає статусу компанії. Пропонуємо вам скористатися послугою редизайн сайту.

Потрібна модернізація сайту, якщо:

 • сайт не відображає поточний стан справ;
 • зовнішній вигляд і принципи навігації не відповідають вимогам сьогодення;
 • інформацію на сторінках міняти незручно або взагалі неможливо без спеціальних знань;
 • немає необхідної функціональності;
 • сайт недоступний через пошукові запити – потрібне просування сайту в пошукових системах.

З часом навіть дуже гарні сайти втрачають колишню популярність і фінансову ефективність – вони застарівають. Як показує практика, модернізація сайту – це створення нового сайту. Однак, є одна важлива відмінність – це досвід старої версії сайту. Компанія, яка вирішила модернізувати сайт, вже прекрасно розуміє, що зроблено не так, і як потрібно зробити. При цьому більш чітко відомі вимоги до дизайну і нової необхідної функціональності сайту. Ми здійснюємо повний спектр послуг з модернізації сайтів:

Зміна дизайну сайту (редизайн)

Зміна дизайну сайту (часто її називають редизайном) це повна або часткова зміна графічного оформлення сайту (колірної гами, зображень, шрифтів …), а також, можливо, навігації по сайту. При цьому зберігається (або зазнає незначних змін) загальна структура сайту, модель, набір функціональних можливостей, змістовна частина сайту.

Переведення сайту на професійну систему управління

Перевести існуючий сайт на професійну систему управління сайтами (система управління контентом, content management system, CMS) має сенс у тому випадку, якщо він статичний або знаходиться під управлінням такої системи, можливості якої вже не відповідають потребам компанії.

Найбільш часто причинами переведення сайту на професійну систему управління є:

 • компанія витрачає дуже багато ресурсів на підтримку сайту в актуальному стані: додавання новин, оновлення асортименту товарів і послуг та ін;
 • планується розширення функціональних можливостей сайту (введення інтерактивних елементів, додаткових розділів);
 • планується глобальний редизайн сайту.

Розширення функціональних можливостей сайту

Розширення функціональних можливостей сайту передбачає запровадження нових сервісів (форуми, дошки оголошень, системи замовлень, голосування, ін.) У разі масштабного розширення функціональних можливостей сайт рекомендується перевести на професійну систему управління сайтами.

Якщо Вас що-небудь не влаштовує у Вашому сайті, погана відвідуваність сайту, ви не маєте можливості управляти сайтом, ми готові запропонувати Вам наші послуги з редизайну сайту, використовуючи новітні розробки і досвід виконаних робіт.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button