pbb-man

Адміністрування сайту

Адміністрування сайту – це процес безперервної підтримки працездатності веб ресурсу, що полягає у виконанні на сайті ряду робіт: публікації матеріалів, додаванні форм, віджетів, банерів, редагуванні зображень і т. д.

Будь-сайт повинен кимось адмініструватися. Це можна робити самостійно, але без певного досвіду і знань буде виходити не дуже якісно. Візуальне відображення не завжди буде найкращим. А про виправлення помилок сайту без знань не може йти й мови.

На самостійне виправлення помилок сайту може піти багато часу. А самостійна публікація статей швидше за все виявиться малоефективною для пошукових систем без знань основ SEO. Графіка також не справлятиме потрібного ефекту на аудиторію без знань графічних редакторів.

Всі ці тонкощі і виливаються в окрему роботу, – роботу з адміністрування сайтів, на яку потрібен час, як і на все інше. Мало просто створити сайт і опублікувати його. В такому випадку він не принесе вам користі. Потрібні постійні оновлення сайту і поновлення інформації на ньому.

Види робіт з адміністрування сайту

Всі роботи по адмініструванню можна розділити на 2 групи: це робота з контентом, і технічне адміністрування сайту.

 • Робота з контентом. Контент – це вміст сайту. Це текст, зображення, аудіо та відео матеріали. Контент повинен бути унікальним, інформативним, читабельним і красиво оформленим. Сюди можуть включатися роботи не тільки по створенню контенту, але також по його редагуванню.
 • Технічне адміністрування сайту. Це робота за візуальною ширмою. Все що бачить людина на сторінці сайту, має «начинку» у вигляді файлів, коду, і панелі управління сайтом, через які і здійснюється технічне адміністрування. Адміністратор сайту повинен знати мови Html, Css, Php. Повинен безпроблемно керувати CMS вашого сайту. Всі роботи по адмініструванню можуть виконуватися як однією людиною, так і цілою командою фахівців. У будь-якому випадку ця робота призначена для знаючих людей, навіть якщо на перший погляд здається що це просто.

Переваги при адмініструванні сайтів у нас

 • З адміністратором ваш сайт буде мати кращий рейтинг у пошукових систем ніж при самостійному адмініструванні.
 • Сайт буде справно працювати, а можливі несправності будуть виправлені в найкоротші терміни.
 • Матеріали сайту будуть вірно оформлені і опубліковані з точки зору SEO та графічного дизайну.
 • Адміністратор знаходиться в постійному контакті з замовником, і завжди готовий прийняти інформацію, яку необхідно розмістити на сайті.

Ви звичайно ж можете адмініструвати сайт самостійно, а можете звернутися до нас. Наша команда вже багато років успішно займається адмініструванням і підтримкою сайтів різного рівня. Ми адмініструємо як недавно створені сайти, так і серйозно розвинені ресурси, які існують тривалий час.

Відповіді на запитання, які часто цікавлять клієнтів

Чи завжди адміністрування сайту передбачає абонентську плату?

Ні, Ви можете замовити адміністрування сайту за потребою з оплатою за фактично відпрацьовані години. Зверніть увагу, в мінімальний тариф входить тільки 2 години робіт на місяць за ціною $15.

Яким чином організована робота: обговорення завдань і оцінка трудовитрат?

З питань технічного адміністрування сайту клієнт спілкується з менеджером і викладає суть завдання. Менеджер ставить додаткові питання, щоб коректно сформувати завдання. Після того клієнту дається відповідь щодо вартості та термінів виконання.
Як правило, ми даємо чітку оцінку, за винятком тих завдань, які не можна з точністю прорахувати на старті.

Чи можна при роботі з фіксованою абонентською платою перенести невикористані години на наступний місяць?

На жаль, такої практики немає. Якщо залишилися невикористані години, то вони згорають і на наступний місяць не переносяться.

Яка відповідальність за недотримання термінів?

Ми несемо відповідальність за договором на адміністрування веб-сайту.

Чи є у Вас практика в пакеті адміністрування сайту надавати технічну підтримку, просування і контекстну рекламу?

Так, ми можемо працювати за принципом «все включено». Ціна на такий пакет обговорюється індивідуально.

Чи даєте ви поради щодо покращення сайту в рамках його адміністрування?

Звичайно, ми можемо скласти рекомендаційний лист по корисних роботах на сайті. Окремо SEO-спеціаліст надасть рекомендації щодо підвищення конверсії і розвитку, виходячи з показників веб-аналітики.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button